بیوگرافی سلنا | بلاگ

بیوگرافی سلنا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معرفی کلی سلنا گومز

سلنا ماری گومز (به انگلیسی: Selena Marie Gomez) (زادهٔ ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲) بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. او بیشتر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در سریال کمدی «جادوگران سرزمین لرزان» از شبکه دیزنی به شهرت رسیده‌است. وی بازیگری را با نقش آفرینی در فیلم‌های تلویزیونی شروع کرد. جدیدترین آلبوم وی when the sun goes down نام دارد.

اطلاعاتی از زندگی شخصی سلنا گومز

نام مادر وی مندی تیف بوده و اصلا ایتالیایی تبار است. مادر گومز دارای سابقه بازیگری نیز بوده پدر وی، ریکاردو گومز، اصلیت مکزیکی دارد.پدر و مادر سلینا وقتی که وی ۵ ساله بوده از هم جدا شدند. مادر وی دوباره در سال ۲۰۰۶ ازدواج کرد.سلنا دیپلم دبیرستان خود را در می ۲۰۱۰ از طریق تحصیل در منزل دریافت کرد.او مسیحی کاتولیک است و در سن ۱۲ سالگی حلقه ی خلوص مسیحیان(Purity ring) را بدست کرد ولی در سال ۲۰۱۰ آن را دراورد.پنج سگ نجات یافته دارد و خود را ” عاشق حیوانات بزرگ ” میداند.

مطالبی درباره فعالیت‌های شغلی سلنا گومز

سلنا گومز، فعالیت‌های بازیگری، خوانندگی، نوازندگی و همچنین شاعری و دوبلری یک کارتون به اسم هورتون را دارد. بازی در نقش مری سانتیاگو در فیلم another cinderella story و رقصیدن زیبا و بی نظیر وی همراه با اندرو سیلی، موجب شد تا وی شهرت بسیار خوبی پیدا کند. اکنون وی به یکی از بزرگ‌ترین

...
نویسنده : parisa بازدید : 251 تاريخ : دوشنبه 11 / 2 ساعت: 20:17