مصاحبه سلی با مجله گلامور | بلاگ

مصاحبه سلی با مجله گلامور

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هنگامی که فیلم برداری سریال Wizards of Waverly Place شروع شد سلنا حدو13 سال داشت و حالا که این سریال به بخش های پایانی خود نزدیک میشود او 19 سال دارد و تبدیل به یکی از ستارگان Disney Channel شده است.از بهترین و برجسته ترین کار های او میتوان به فیلم مونت کالو و آهنگ"Who says" اشاره کرد.

گلامور: برای دریافت جایزه برای آهنگ به شما تبریک میگیم آیا شخص خاصی باعث شد تا شما این ترانه رو بخونید؟ _ نه مخاطب این ترانه شخص خاصی نبود . من از تمام هوادارانم که از این شعر تعریف کردن ممنونم . من این آهنگ رو خیلی دوست دارم و سعی کردم موقع رکور اون رو با تمام احساسم بخونم.

گلامور: کسی تا به حال به شما گفته که این شعر زیبا نیست؟ _ بله خوب هر کاری موافق و مخالفینی داره ولی بعضی اشخاص سعی میکنن تا شما رو زیر سوال ببرن. خیلی خوب یادمه وقتی 11 سالم بود یکی از عوامل پشت صحنه به من گفت که به انداره کافی جذاب و نیستم ولی من به این حرف ها اهمیتی ندادم و تمام تلاشم رو کردم البته من نمی تونم جلو ی این حرف ها رو بگیرم

گلامور: بازی شما در سریال Wizardsباعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کنید فکر میکنید بیننده های این سریال از سایر کار های شما هم خوششون بیاد؟_ این هدف منه ! من به تدریج طرفدار پیدا کردم و هرگز بازی نمیکنم و یا ترانه ای نمی خونم که اونها دوست نداشته باشن . در حال حاضر تلاش میکنم تا پروژه هایی رو که به علت هم زمان بودن با سایر برنامه هام بودن و از دستشون دادم رو جبران کنم.

گلامور: آیا جوان بودن و حضور در Hollywood سخته؟_ بله خیلی چون فشار سنگینی رو تحمل میکنید، شما کم تجربه هستید و دوست دارین بقیه از بازی شما لذت ببرن و از شما خوششون بیاد و تمام تلاشتون رو میکنید تا بهترن بازیتون رو ارائه بدین.

گلامور: بازی گردن در کنار Leighton در مونت کارلو رو به چی تشبیه میکنید؟ _ خیلی دلهره آور بود چون هر دو اونها از من با تجربه تر بودن وقبل از اون در فیلم های زیاد دیگه ای نقش آفرینی کرده بودن ولی اونها بهترین دخترانی بودن که ممکن بود بازی من با اونها خوب از آب در بیاد . و خیلی با من مهربون بودن.

گلامور: توییتر وفیس بوک شما چطور پیش میره؟_ من عاشقش هستم چون میتونم مستقیم نظره طرفدارانم رو بشنوم و این برام خیلی مهمه. اینترنت چیزه خوبیه ولی ضعف هایی هم داره.

گلامور: باید براتون سخت باشه که توجه بسیاری از رسانه ها به شما جلب شده؟_ من فقط 19 سالمه و این چیزا برام جدی نیست و فقط سعی میکنم از لحظاتم لذت ببرم. من احتیاجی به مخفی شدن از رسانه ها ندارم.

گلامور: ما شاهد برخی پیام ها از طرف هواداران جاستین بودیم كه شما رو تهدید کرده بودن؟ _ بله ولی من فقط به این چیزا میخندم!

گلامور: شما با جاستین همکاری میکنید؟_ ممکنه شاید.

...
نویسنده : parisa بازدید : 165 تاريخ : شنبه 9 / 2 ساعت: 21:29